Actueel

  • 1 juli 2026

    ‘We laten de leerlingen hun onderwijs zo passend mogelijk maken’. Hb-onderwijs op het Theresialyceum

    Lees meer…

  • 23 juni 2026

    Bestuurslid Riekelt Korf: ‘Onderwijs moet kinderen uitdagen, ook aan de bovenkant’

    Lees meer…

  • 16 juni 2026

    Column #21 Marko Otten: Geen afscheid van BPS

    Lees meer…

  • 4 juni 2026

    “Elk kind is hb tot het tegendeel bewezen is”. Hb-onderwijs op De Arke

    Lees meer…

  • 28 mei 2026

    Nieuwe POINT-werkplaats: talentontwikkeling en onderpresteren

    Lees meer…


  • Alle nieuwsberichten

CBO en NTCN: Regionale bijeenkomsten over po-vo en peergroeponderwijs

Wat is nodig om passend aan te sluiten op de ontwikkelingsmogelijkheden en -behoeften van leerlingen met kenmerken van begaafdheid? Wat is nodig om een doorgaande ontwikkeling van (begaafde) leerlingen mogelijk te maken?

In mei 2022 organiseert NTCN in samenwerking met CBO Talent Development vier regionale inspiratiebijeenkomsten voor po- en vo-professionals die werken met of voor begaafde leerlingen. Centraal staan de belangrijkste trends en inzichten als het gaat om de doorgaande ontwikkeling van begaafde leerlingen in het primair en voortgezet onderwijs en de meerwaarde van peergroeponderwijs (voltijd en deeltijd) binnen een regionaal dekkend ondersteuningscontinuüm.

Lees hier meer over de regionale bijeenkomsten…

NTCN is nog op zoek naar goede voorbeelden uit primair en voortgezet onderwijs als het gaat om aansluiting po-vo en peergrouponderwijs. Wilt u uw activiteiten presenteren op een van de regionale bijeenkomsten? Stuur dan een mail naar Martijn de Graaff.

© Begaafdheidsprofielscholen 2011 | Privacy Statement