Actueel

  • 16 september 2023

    Webinar subsidieronde 2023 regeling passend en dekkend aanbod

    Lees meer…

  • 16 september 2023

    POINT breidt uit! Focus op taal, lezen en (cognitieve) talenten

    Lees meer…

  • 16 september 2023

    18/9 Webinar IMAGE-deelstudie Interactieonderzoek

    Lees meer…

  • 30 augustus 2023

    Onderzoek: motivatie hb-leerlingen in het po

    Lees meer…

  • 4 juli 2023

    Nieuwe regeling Begaafde leerlingen voor samenwerkingsverbanden

    Lees meer…


  • Alle nieuwsberichten

12 oktober: conferentie Bijzonder Begaafd

Op 12 oktober 2017 organiseert het Informatiepunt Onderwijs & Talentontwikkeling (SLO) de jaarlijkse conferentie Bijzonder Begaafd. Deze conferentie vindt plaats van 8.30 -18.15 uur bij het NBC in Nieuwegein.

Dit jaar is het thema’ Gezien worden en jezelf laten zien’. We besteden aandacht aan het sociale en emotionele welbevinden, persoonlijke groei en specifieke begeleidings- en ondersteuningsbehoeften van kinderen met kenmerken van begaafdheid en/of kenmerken van leer- en/of gedragsproblemen (‘dubbel bijzonder’).

Dr. James (Jim) Delisle verzorgt de hoofdlezing over de unieke sociale en emotionele behoeften van begaafde kinderen. Daarna zijn er drie workshoprondes waarin de meest recente wetenschappelijke inzichten en ervaringen uit de praktijk worden gedeeld. Na afloop is er een netwerkborrel.

Voor wie?
De conferentie heeft een brede doelgroep, waaronder leraren (po/vo), begaafdheidsspecialisten/ -coördinatoren, (talent)coaches, psychologen, (ortho)pedagogen, jeugdhulpverleners, ondersteuningscoördinatoren, onderwijsadviseurs, onderzoekers, ouders, schoolleiders/bestuurders, leerplichtambtenaren, onderwijsconsulenten en andere betrokkenen rondom de begeleiding van begaafde kinderen.

Ga naar de site…

© Begaafdheidsprofielscholen 2011 | Privacy Statement