Actueel

  • 27 januari 2026

    Het bestuur #15: Ad Vermeulen

    Lees meer…

  • 23 januari 2026

    Afscheid van drie bestuursleden

    Lees meer…

  • 21 januari 2026

    Sint-Janslyceum: “Het MT is direct betrokken bij het hb-onderwijs”

    Lees meer…

  • 12 januari 2026

    Column #19 Marko Otten: Basisboek HB

    Lees meer…

  • 5 januari 2026

    Basisschool Geert Groote: “Hb-onderwijs staat midden in de school”

    Lees meer…


  • Alle nieuwsberichten

Meer dan 100 leden voor de Vereniging Begaafdheidsprofielscholen

De Vereniging BPS verwelkomt twee nieuwe aspirant-leden:
– OBS De Leest, Etten-Leur
– KB De Spits, Utrecht

Daarmee heeft de vereniging nu 101 leden: in het primair onderwijs 41 (aspirant-)leden, in het voortgezet onderwijs zijn er 60 (aspirant-)leden.

Marko Otten, voorzitter: “In het BPS Beleidsplan 2023-2026 stond al dat we wilden groeien van 80 eind 2023 naar 100 leden eind 2026. We hadden niet gedacht dat we de magische grens van 100 leden al zouden overschrijden in de eerste helft van 2025.
De snelle aanwas van nieuwe BP-scholen bewijst dat onze vereniging als kenniscentrum hoogbegaafdheid haar leden veel te bieden heeft. De verenigingsdagen worden steeds beter bezocht. En de gedragscode, met een eventuele scholaire uitbreiding ervan, bewijst zijn waarde tijdens een uiteraard flink toegenomen aantal visitaties.

© Begaafdheidsprofielscholen 2011 | Privacy Statement