Actueel

  • 7 april 2025

    “We geven heel veel ruimte aan autonomie” Hb-onderwijs op basisschool De Springplank

    Lees meer…

  • 10 maart 2025

    “Flexibiliteit zit in ons DNA”. Hb-onderwijs op het Zuider Gymnasium

    Lees meer…

  • 5 maart 2025

    Bijna 100 leden voor Vereniging BPS!

    Lees meer…

  • 10 februari 2025

    Twee nieuwe BPS-leden

    Lees meer…

  • 30 januari 2025

    Column #6 Marko Otten: Wetenschappelijke Raad

    Lees meer…


  • Alle nieuwsberichten

Wij zijn op zoek naar mensen die de vereniging willen helpen

De Vereniging BPS is zoals bekend een sterk scholennetwerk op het gebied van hoogbegaafdheid. Wij vormen de verbindende schakel tussen de kwaliteitszorg in onze scholen en verschillende kennis- en onderzoekscentra. We kennen een periodiek auditsysteem en zorgen ervoor dat leden elkaar regionaal en landelijk kunnen ontmoeten, van elkaar kunnen leren en samen programma’s kunnen ontwikkelen. Ook zoeken we de samenwerking met relevante regionale verbanden en organisaties. Wij behartigen de belangen van onze leden. Op dit moment zijn er 55 scholen uit het voortgezet onderwijs en 25 scholen uit het primair onderwijs aangesloten.

In het BPS-Beleidsplan 2023-2026 hebben we verschillende ambities geformuleerd als het gaat om onze drie werkterreinen: kwaliteit&keurmerk, netwerk en kenniscentrum.

Om onze ambities te kunnen uitvoeren, zijn we op zoek naar collega’s voor verschillende functies:

  • Secretarissen voor onze visitaties: mensen met een helikopterblik, een goed observatievermogen en adequate schriftelijke vaardigheden. Ben je geïnteresseerd en/of wil je meer weten? Neem dan contact op met bestuurslid Hans Hampsink: hampsinkhans@gmail.com.
  • Leden van de BPS Academie: mensen die graag (mee-)werken op het terrein van onderzoek en kennisdelen. Ben je geïnteresseerd en/of wil je meer weten? Neem dan contact op met bestuurslid Margreet Dijkstra: m7dijkstra@gmail.com, 06-29026765.
  • Bestuursondersteuners: mensen die periodiek actief willen en kunnen zijn op de verschillende beleidsterreinen van onze vereniging. Ben je geïnteresseerd en/of wil je meer weten? Neem dan contact op met ambtelijk secretaris Safira Habiboellah: info@begaafdheidsprofielscholen.nl.

© Begaafdheidsprofielscholen 2011 | Privacy Statement