Actueel

  • 16 september 2023

    Webinar subsidieronde 2023 regeling passend en dekkend aanbod

    Lees meer…

  • 16 september 2023

    POINT breidt uit! Focus op taal, lezen en (cognitieve) talenten

    Lees meer…

  • 16 september 2023

    18/9 Webinar IMAGE-deelstudie Interactieonderzoek

    Lees meer…

  • 30 augustus 2023

    Onderzoek: motivatie hb-leerlingen in het po

    Lees meer…

  • 4 juli 2023

    Nieuwe regeling Begaafde leerlingen voor samenwerkingsverbanden

    Lees meer…


  • Alle nieuwsberichten

International Award: verbredingsprogramma voor onderpresteerders en andere hb-leerlingen | vo


Type aanbod

BPschool aanbod

Datum en tijd

Nader overeen te komen

School/organisatie

Trinitas Gymnasium

Contactpersoon

Mevr. O. Visser

Thema

Onderwijs en leren. Good practice

Onderwerpen

  • Onderpresteerders
  • Verbreding
  • Pro-activiteit
  • Positief zelfbeeld

Beschrijving

Trinitas Gymnasium biedt een pretentieus verbredingsprogramma aan onderpresteerders en andere hb-leerlingen: de International Award for Young People. In dit programma kunnen leerlingen hun talenten ontwikkelen en ontplooien. Daarnaast biedt het de leerlingen extra uitdaging en wordt een pro-actieve houding gestimuleerd: deelnemers moeten initiatieven nemen, doelen stellen  (en bijstellen), uitdagingen aangaan en grenzen verleggen.

Vanuit school worden de deelnemers begeleid, maar de meeste activiteiten vinden buitenschools plaats. Het verbredingsprogramma bestaat uit drie onderdelen: sport, vrijwilligerswerk en persoonlijk talent. Iedere deelnemer kiest zelf zijn talent en stelt zijn eigen doel in overleg met de begeleider. Na afronding van de drie onderdelen gaan de deelnemers in groepjes op een goed voorbereide expeditie.

Wat levert het op

Deelnemers zijn geïnformeerd over de inzet van het programma van de International Award, de bijbehorende werkwijze en de mogelijke resultaten.

Doelgroep en eisen

Docenten, begeleiders, teamleiders, hb-coördinatoren.

Omvang

Eén bijeenkomst van 2,5 uur

Kosten

€ 75 per individuele deelnemer | € 250 in company [leden] €125 per individuele deelnemer | €400 in company [niet-BPS-leden]

Aantal deelnemers

Minimaal 6, maximaal 15. Bij in company aantal deelnemers in overleg.

Datum

In overleg. De studiemiddag kan ook in company verzorgd worden op uw eigen school.

Locatie

Trinitas Gymnasium, Sas van Gentlaan 6, 1324 CT Almere of in overleg. De studiemiddag kan ook in company verzorgd worden op uw eigen school.